Povratak

HR administrator (m/ž)

Adria Dental Group
Prijava do: 19. 09. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Zbog uspostavljanja internog odjela obračuna plaća i centralizacije procesa kadrovske administracije, u potrazi smo za novim članom tima na radnom mjestu: HR administrator (m/ž). Radni zadaci na ovom mjestu uključuju: - operativno provođenje poslova unutar kadrovske administracije na razini grupacija - prijava i odjava radnika - izrada ugovora o radu, dodataka ugovorima o radu, sporazumnih raskida i ostalih dokumenata - izrada potvrda i izjava prema potrebama zaposlenika - izrada odluka vezanih uz isplatu dodataka, stimulacija, bonusa i ostalih isplata - priprema podataka za obračun plaća te operativna podrška u procesu obračuna - briga za točnost i ažurnost sve kadrovske dokumentacije na razini grupe - održavanje HRIS sustava na razini grupe - izrada izvještaja prema potrebi - svakodnevna operativna podrška voditelju tima za obračun plaća
Vrsta poslaStalni radni odnos

Potrebno obrazovanje, znanja i vještine

Od idealnog kandidata očekujemo: - minimalno tri godine prethodnog iskustva u području kadrovske administracije - dubinsko poznavanje radnog prava te svih relevantnih zakona, pravilnika i procedura u području kadrovske administracije - vještine korištenja računala (naglasak na MS Office) - izvrsne organizacijske vještine te vještine postavljanja prioriteta u svrhu poštovanja zadanih rokova - aktivno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
Digitalne vještineMS Office
JezikEngleski (B2)
Minimalne godine radnog iskustva3

Poslodavac ti nudi

- rad u mladoj, ali stabilnoj grupaciji koja kontinuirano raste - priliku za sudjelovanje u izgradnji internog odjela obračuna plaća i organizaciji procesa obračuna plaća i kadrovske administracije na razini grupe - mogućnost razvoja u smjeru operativnog obračuna plaća - samostalnost u radu uz kontinuiranu podršku i mentorstvo nadređene osobe Ako se pronalazite u oglasu i želite se nastaviti razvijati u području kadrovske administracije i obračuna plaća, pošaljite životopis putem linka za prijavu.
Adria Dental Group vodeća je grupacija iz područja dentalne medicine u regiji, a trenutno brojimo 12 dentalnih poliklinika u Hrvatskoj i Sloveniji.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen09. 09. 2024.
Kategorije
Prosječna plaća u kategoriji Ljudski resursi iznosi 1307.85 EUR
Saznaj plaću za željenu poziciju prema svojim kvalifikacijama!Usporedi plaću