Povratak

Dentalni asistent (m/ž)

DENTEX d.o.o., stomatološka djelatnost
Prijava do: 19. 09. 2024.
Lokacija rada: Zadar

Opis posla

Zbog povećanog opsega posla i širenja, tražimo novog člana tima na radnom mjestu: Dentalni asistent (m/ž). Radni zadaci uključuju: - planiranje, naručivanje i trijažiranje pacijenata prema vrsti dijagnostičko-terapijskog postupaka - planiranje i naručivanje potrošnih materijala i lijekova - priprema ordinacije, instrumenata, opreme, materijala i pribora za izvođenje dijagnostičko-terapijskih postupaka - poslovi dezinfekcije i sterilizacije - pripremanje pacijenta za dijagnostičko-terapijski postupak - praćenje pacijenta tijekom i nakon dijagnostičko-terapijskog postupka te informiranje o oralnoj higijeni i prehrani - asistiranje doktoru dentalne medicine tijekom dijagnostičko-terapijskih postupaka i u slučaju hitnih stanja - asistiranje doktoru dentalne medicine u slučaju hitnih stanja - vođenje, arhiviranje i pohrana e-medicinske dokumentacije o pacijentu i druge dokumentacije u dentalnom računalnom program - komuniciranje s pacijentima, zdravstvenim djelatnicima i drugim suradnicima - osiguravanje kvalitete rada u ordinaciji dentalne medicine - razvrstavanje, evidentiranje i zbrinjavanje otpada prema vrsti - primjenjivanje standarda i mjera zaštite prema važećim zakonskim propisima

Od idealnog kandidata očekujemo: - SSS, smjer dentalni asistent ili prekvalifikacija za zvanje dentalnog asistenta - razvijene komunikacijske vještine te vještine rada u timu - empatija, strpljenje i razumijevanje u radu s pacijentima - urednost, preciznost i točnost u radu - znanje rada na računalu - aktivno korištenje engleskog ili njemačkog jezika u govoru i pismu
Stručna spremaSrednja stručna sprema
JezikEngleski (B2), Njemački (B2)

- nudimo stalni radni odnos u uspješnoj i moderno opremljenoj poliklinici - mogućnost profesionalnog razvoja kroz kontinuirano usavršavanje - prijateljsko i podržavajuće radno okruženje - konkurentna plaća i dodatni benefiti - rad u vodećoj dentalnoj poliklinici koja uživa povjerenje pacijenata i priznanje industrije Ako želite postati dio motiviranog tima posvećenog zadovoljstvu pacijenata, pošaljite nam životopis putem linka za prijavu. Napomena: Bit će kontaktirani samo kandidati koji odgovaraju uvjetima radnog mjesta.
Dentex, članica Adria Dental Group, dentalna je poliklinika osnovana i smještena u Zadru a ponosimo se principom 360 brige za pacijenta.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen09. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Zdravstvo, socijalni rad iznosi 1227.34 EUR