Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Administrativni djelatnik / profesor hrvatskog jezika (m/ž)

Trinom d.o.o.
Prijava do: 19. 09. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Tražimo djelatnika (m/ž) za rad u uredu za prijem klijenata i upravljanje aktivom hrvatskog jezika. Posao se sastoji od: - kontinuiranog rada sa strankama uživo ili putem telefona (informiranje i upoznavanje polaznika s našom ponudom, poslovna korespondencija s polaznicima i njihovim roditeljima e-mailom i putem aplikacije za polaznike, upisi polaznika u različite cikluse priprema, naplata) - komunikacije i koordinacije naših vanjskih suradnika, profesora hrvatskoga jezika - administrativnih poslova vezanih uz našu nastavu iz hrvatskog jezika (kontrola planova, nastavnih materijala i pripadnih testova, upravljanje esejima i videonastavom, praćenje promjena na maturi, lektoriranje, ...) - ostalih administrativnih poslova
Vrsta poslaNa određeno vrijeme

Potrebno obrazovanje, znanja i vještine

Obavezan uvjet za prijavu je završen preddiplomski ili diplomski sveučilišni studij hrvatskog jezika. Prijave koje ne zadovoljavaju ovaj uvjet neće se razmatrati. Od kandidata očekujemo: - organiziranost i pedantnost u radu - izvrsne komunikacijske vještine - poznavanje rada na računalu - profesor hrvatskog jezika, magistar edukacije hrvatskog jezika
Stručna spremaVisoka stručna sprema, Magistar struke, Sveučilišni prvostupnik
Digitalne vještineWord, Excel, Power Point, Internet

Poslodavac ti nudi

- neto primanja u prva 2 mjeseca 1330 €, nakon toga od 1500 € - posao je na određeno vrijeme (min. 15 mjeseci) do povratka djelatnice s porodiljnog
TRINOM d.o.o. za poduku i izdavačku djelatnost
http://www.trinom.hrStrojarska cesta 24, 10000 ZagrebTRINOM d.o.o. za poduku i izdavačku djelatnost. Trinom je najveći zagrebački specijalizirani centar koji se bavi pripremom maturanata za državnu maturu i prijamne ispite. Svake se godine kod nas priprema preko 50% zagrebačkih gimnazijalaca te velik broj maturanata strukovnih škola. Na njihovoj pripremi radi preko 120 vrhunskih srednjoškolskih profesora. Prema podatcima tvrtke Bisnode, vodećeg hrvatskog ponuđača bonitetnih informacija, već desetak godina se nalazimo među 10% najuspješnijih hrvatskih tvrtki. Naše kompletno poslovanje odvija se u centru Zagreba, Strojarska cesta 24 u jednom od najluksuznijih školskih prostora.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen09. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Obrazovanje i znanost iznosi 1099.52 EUR
Saznaj plaću za željenu poziciju prema svojim kvalifikacijama!Usporedi plaću