Povratak

Odgojitelj predškolske djece (m/ž)

Dječji vrtić VAL , ustanova za predškolski odgoj
Prijava do: 25. 09. 2024.
Lokacija rada: Zadar

Opis posla

Na temelju Odluke Upravnog vijeća Dječjeg vrtića „Val“ iz Zadra, Joze Krstića 7, od 02.09.2024. i članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (N.N.10/97,107/07 , 94/13,98/19 , 57/22 i 101/23),(u daljnjem tekstu: Zakona), raspisuje se na tječaj za: Odgojitelj predškolske djece (m/ž) - na neodređeno vrijeme - upražnjeni poslovi - jedan (1) izvršitelj/ica - puna norma.

- završen studij za odgojitelj/icu predškolske djece - odgojitelj/ica predškolske djece (VŠS) ili stručna ili sveučilišna prvostupnica predškolskog odgoja m/ž - magistra/magistar ranog i predškolskog odgoja-završen sveučilišni diplomski studij ili diplomski specijalistički studij predškolskog odgoja (VSS), tj. uvjeti temeljem članka 24. stavak 3. Zakona - probni rok od 90 dana od dana sklapanja ugovora o radu Kandidat/kinja za radno mjesto odgojitelja/icu predškolske djece-treba dostaviti sljedeću dokumentaciju u periodu od 03.09.2024. do 11.09.2024. - Zahtjev za radno mjesto odgojitelja/icu pripravnika/cu, osobno potpisan - presliku diplome ili potvrde o završenom studiju predškolskog odgoja - presliku potvrde o položenom stručnom ispitu (ukoliko je kandidat/kinja ima) - presliku dokaza o državljanstvu ( osobne iskaznice, putovnice,domovnice ili vojne iskaznice) - uvjerenja od suda da se protiv istog/e u Republici Hrvatskoj ne vodi kazneni postupak, (ne starije od 6 mjeseci od dana oglašavanja natječaja,) sukladno čl.25. st.2. –u izvorniku i - potvrda nadležnog prekršajnog suda da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak sukladno čl. 25.st 4. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97,107/07 , 94/13, 98/19, 57/22,101/23) - ne starije od 6 mjeseci od dana oglašavanja natječaja,) - u izvorniku Ako kandidat uz prijavu priloži dokumente u kojima osobni podaci nisu istovjetni, dužan je dostaviti i dokaz o njihovoj promjeni (preslika vjenčanog ili rodnog lista i dr.). Ako kandidat ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužan je u prijavi pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju dužan je uz prijavu na natječaj priložiti svu propisanu dokumentaciju odnosno dokaze prema posebnom zakonu kao i rješenje ili potvrdu o priznatom statusu, potvrdu o nezaposlenosti Hrvatskog zavoda zapošljavanje izdanom u vrijeme trajanja natječaja te dokaz iz kojeg je vidljivo na koji način je prestao radni odnos kod prethodnog poslodavca (rješenje, odluka, obavijest i sl.). Kandidat koji se poziva na pravo prednosti temeljem članka 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ broj: 121/17, 98/19 , 84/21 i 156/23) dužan je uz prijavu na natječaj osim dokaza o ispunjavanju uvjeta iz natječaja priložiti i sve potrebne dokaze iz članka 103. citiranog Zakona navedene na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja Republike Hrvatske https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843 i poveznici: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Nikola//popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20ZOHBDR%202021.pdf Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom („Narodne novine“ broj 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20), dužan je uz prijavu na natječaj priložiti svu propisanu dokumentaciju, odnosno dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta, kao i dokaz o invaliditetu. Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 48. stavak 1. do 3. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata („Narodne novine“ broj: 84/21) dužan je uz prijavu na natječaj priložiti svu propisanu dokumentaciju, odnosno dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta sukladno članku 49. citiranog Zakona. Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja Republike Hrvatske: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843, a dodatne informacije o dokazima koji su potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju, potražiti na sljedećoj poveznici: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages/dokumenti/Nikola/popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20Zakon%20o%20civilnim%20stradalnicima%20iz%20DR.pdf Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu sa Zakonom o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine broj 33/92, 57/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13, 98/19), uz prijavu na natječaj dužan je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i rješenje, odnosno potvrdu iz koje je vidljivo spomenuto pravo, te dokaz o tome na koji način je prestao prethodni radni odnos. Prijavom na natječaj kandidati daju izričitu privolu za prikupljanje, korištenje i obradu svih osobnih podataka, isključivo u svrhu provođenja natječajnog postupka, sve sukladno odredbama Uredbe (EU) 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 27.travnja 2018. godine o zaštiti pojedinaca u svezi s obradom osobnih podataka i slobodnog kretanja takvih podataka kao i ostalim propisima koji uređuju područje zaštite osobnih podataka te se smatra se da su prijava i priloženi dokumenti dostavljeni slobodnom voljom kandidata. Prijavu s dokazima o ispunjenju uvjeta natječaja dostaviti u roku osam (8) dana od dana objave na adresu: DJEČJI VRTIĆ „VAL“, Joze Krstića 7, 23 000 ZADAR, s naznakom( za natječaj za ODGOJITELJA/ICU NA NEODREĐENO) Kandidati s potpunom dokumentacijom biti će telefonskim putem pozvani na intervju u Dječji vrtić „Val“ Joze Krstića 7. O rezultatima izbora kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku.
Stručna spremaVisoka stručna sprema, Viša stručna sprema, Magistar struke, Sveučilišni prvostupnik
Dječji vrtić VAL , ustanova za predškolski odgoj Zadar
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen04. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Obrazovanje i znanost iznosi 1099.52 EUR