Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Uredski asistent (m/ž)

Horwath HTL Croatia
Prijava do: 16. 09. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Tražimo susretljivog i organiziranog Uredskog asistenta koji će podržavat našeg Direktora kao i Voditelja ureda u svakodnevnim zadacima. Ako ste dobri u multitaskingu, komunikaciji te imate fokus na detalje, ovo bi mogla biti odlična funkcija za Vas! Ključne odgovornosti: Administrativna podrška: - podrška Voditelju ureda u svakodnevnim poslovima - podrška Direktoru u upravljanju rasporedima, dogovaranju sastanaka i organiziranju putovanja - priprema i uređivanje dokumenata, izvješća i prezentacija Uredski zadaci: - praćenje potrošnje uredskog materijala i pravovremeno naručivanje - koordinacija održavanja uredske opreme, službenih automobila - svakodnevna komunikacija s dobavljačima i vanjskim pružateljima usluga - briga o urednosti i organiziranosti uredskih prostorija Dužnosti recepcije: - dobrodošlica poslovnim posjetiteljima i pomaganje u snalaženju u uredu - profesionalno odgovaranje i preusmjeravanje telefonskih poziva - dolazna i odlazna pošta Upravljanje bazama podataka: - održavanje evidencija i baza podataka i osiguravanje da su informacije točne i povjerljive Podrška kod računovodstva i financija: - pomoć pri obradi/likvidaciji računa i izvješća o troškovima - pomoć oko proračunavanja i financijskih izvješća, u suradnji s nadređenima Podrška kod realizacije projekata: - administrativna podrška kod realizacije projekata Društva - pomoć u pripremi i slanju projektnih dokumentacija i javnih nabava

Što očekujemo od Vas: - minimalno diploma srednje škole ili ekvivalent; dodatne kvalifikacije u uredskoj administraciji ili srodnom području su prednost - vrednujemo prethodno radno iskustvo u uredskoj administraciji, činovništvu ili sličnim pozicijama. Iskustvo u konzultantskoj tvrtki ili sličnom okruženju je također prednost - dobro poznavanje MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) - izvrsne pismene i usmene komunikacijske vještine u hrvatskom i engleskom jeziku - izražajne organizacijske vještine, obavljanje više zadataka u isto vrijeme i sposobnost rješavanja problema - izrazita preciznost i obraćanje pažnje na detalje
Stručna spremaSrednja stručna sprema
Vozačka dozvolaB
Digitalne vještineWord, Excel, Power Point, Internet, Outlook
JezikEngleski (B2), Hrvatski (Materinji)

Nudimo konkurentnu plaću i paket pogodnosti, susretljivo radno okruženje koje podržava suradnju, u modernoj i lako pristupačnoj uredskoj zgradi. Ako ste osoba orijentirana na detalje, proaktivna i usmjerena na rezultate, a tražite stabilnu poslovnu priliku, javite nam se putem linka za prijavu s kraćim motivacijskim pismom i životopisom.
https://horwathhtl.hr/Slavonska avenija 1b, 10000 ZagrebHorwath HTL, svjetski vodeći savjetnici u turizmu, ugostiteljstvu i industriji slobodnog vremena, s preko 50 ureda diljem svijeta, trenutno traži Uredskog asistenta koji bi se pridružio našem rastućem timu u Zagrebu.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen06. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Administrativna zanimanja iznosi 1101.46 EUR