Povratak

Monter parkirnih sistema (m/ž)

KOCH SERVISNA OPREMA d.o.o. za proizvodnju i održavanje tehničkih proizvoda
Prijava do: 26. 09. 2024.
Plaća: Od 800 EUR do 1000 EUR
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

- rad sa ručnim i električnim alatom - napredovanje u poznavanju parkirnih sistema - razumijevanje tvorničkih nacrta - montaža elemenata konstukcije parkirnih sistema - spajanje električne i hidraulične instalacije - održavanje postoječih parkirnih sistema - po potrebi rad na terenu na području RH Naše sjedište je u Zagrebu no s obzirom na vrstu posla moguće je povremeno obavljanje montaže na cijelom području RH. U tom slučaju plaćeni su svi troškovi rada na terenu.
Vrsta poslaNa određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Tražimo radnike koji će se uklopiti u naš tim. Očekujemo osnovne vještine rada sa ručnim i električnim alatima i spremnost na učenje i napredovanje.
Stručna spremaSrednja stručna sprema
Vozačka dozvolaB
JezikHrvatski (A2)
Minimalne godine radnog iskustva0-1

Našim djelatnicima nudim usavršavanje i napredovanje u poslu, regrese u visini 13. plaće, laptop i službeni mobitel.
http://www.koch.hrVentilatorska 9, 10250 Zagreb, LučkoKoch servisna oprema d.o.o. već više od 25 godina bavi se prodajom, montažom i održavanjem tehnološki visokovrijednih uređaja za parkiranje vozila najkvalitetnijih svjetskih proizvođaća. Naš tim odlikuje stručnost u svim segmentima: od projektiranja, puštanja u pogon, kao i briga o nesmetanom radu uređaja kroz cijeli radni vijek. Koch je brend kojeg odlikuje stručnost, pouzdanost i kvlaliteta. Djelujemo na cijelom području Hrvatske.
Potreban broj zaposlenika2
Oglas objavljen16. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Instalacije, održavanje i popravci iznosi 1184.83 EUR