Povratak

Vozač / dostavljač (m/ž)

Digitalni Tahograf d.o.o.
Prijava do: 13. 10. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Tražimo odgovornu i pouzdanu osobu za poziciju vozača/dostavljača, koja će biti ključna za našu logistiku. Kao vozač/dostavljač u našem timu, vaša glavna odgovornost će biti preuzimanje robe od dobavljača, transport do našeg skladišta ili drugih lokacija te osiguranje pravovremenog i sigurnog prijenosa. Ako imate odlične vozačke vještine i iskustvo u rukovanju robom, ovo je pravo mjesto za vas. Opis posla: - preuzimanje robe od dobavljača i osiguranje pravilnog utovara i istovara - sigurno i pravovremeno transportiranje robe do skladišta ili drugih odredišta - provjera ispravnosti i količine preuzete robe u odnosu na otpremne dokumente - održavanje vozila u dobrom stanju, uključujući redovito čišćenje i osnovne tehničke preglede - komunikacija s dobavljačima i internim timovima radi koordinacije isporuka - vođenje evidencije o preuzimanju robe, uključujući dokumentaciju i izvještavanje o problemima ili nepravilnostima - pridržavanje svih sigurnosnih i prometnih propisa

- vozačka dozvola B kategorije (dodatne kategorije su prednost) - iskustvo u preuzimanju i transportiranju robe je prednost - dobre organizacijske i komunikacijske vještine - poznavanje lokalnih ruta i područja - pouzdanost, točnost i spremnost na rad u fleksibilnim radnim uvjetima - spremnost za rad u različitim vremenskim uvjetima
Vozačka dozvolaB

- stalno zaposlenje nakon uspješno odrađenog probnog roka - ugodnu i dinamičnu radnu atmosferu koja potiče suradnju i kreativnost - motivirajuće radno okruženje uz podršku u procesu uvođenja u posao - priliku za profesionalni razvoj i napredovanje unutar tvrtke Pridružite se našem uspješnom timu i doprinesite našem daljnjem razvoju! Digitalni tahograf d.o.o. posvećen je stvaranju poticajnog radnog okruženja u kojem svaki član tima može ostvariti svoj puni potencijal. Molimo sve zainteresirane da obavezno dostave svoj životopis prilikom prijave.
DIGITALNI TAHOGRAF
http://www.digitalni-tahograf.hrVentilatorska 8a, 10250 LučkoDigitalni tahograf d.o.o. je tvrtka koja se od svog osnutka neprekidno širi i unapređuje u svim poslovnim segmentima. Sa sjedištem u Zagrebu i poslovnicama diljem svih županija, prisutni smo na cjelokupnom tržištu. Naša neprekidna ekspanzija i napredak rezultat su naše sposobnosti da se kontinuirano prilagođavamo najnovijim tržišnim trendovima, čime smo se pozicionirali kao lider u sektoru tahografa. Osim tahografa, naša djelatnost obuhvaća i sve aspekte nužne za redovito održavanje voznog parka, kao i pružanje logističkih rješenja za tvrtke svih veličina. Svakom klijentu, bilo da je riječ o malom poduzetniku ili velikoj korporaciji, pristupamo s jednakom pažnjom i profesionalnošću. Razvoj naše tvrtke neraskidivo je povezan s rastom i doprinosom svakog novog zaposlenika, bez kojih ne bismo bili ono što smo danas.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen13. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Promet, transport, pomorstvo iznosi 1227.16 EUR