Povratak

Administrativni referent (m/ž)

SKILLED LABOR d.o.o.
Prijava do: 06. 10. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

- podnošenje zahtjeva za radnu dozvole putem HZZ platforme - vođenje i ažuriranje baze podataka djelatnika - izrada ugovora o radu i popratne dokumentacije - pružanje administrastivne podrške prilikom zapošljavanja - vođenje evidencije liječničkih pregleda - sudjelovanje u procesima zaštite na radu - pružanje podrške u ostalim procesima unutar sektora ovisno o znanju i iskustvu
Vrsta poslaNa određeno vrijeme

- SSS/VŠS/VSS ekonomskog ili društvenog usmjerenja - minimalno 1 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima - rad na računalu (Office paket s naglaskom na Excel) - iskustvo u podnošenju zahtjeva za izdavanje dozvole za boravak i rad Kompetencije: - komunikativne, socijalne vještine - odgovornost, organiziranost i temeljitost - mogućnost samostalnog i timskog rada
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Visoka stručna sprema, Viša stručna sprema, Magistar struke, Sveučilišni prvostupnik
Vozačka dozvolaB
Digitalne vještineExcel, MS Office
JezikEngleski (B2)
Minimalne godine radnog iskustva1

- rad na određeno vrijeme sa mogućnošću stalnog zaposlenja - izuzetni radni uvjeti (kvalitetno poslovno okruženje) - kontinuirano profesionalno usavršavanje - mogućnost napretka
SKILLED LABOR društvo s ograničenom odgovornošću za posredovanje pri zapošljavanju
Zadovoljstvo nam je upoznati Vas sa djelatnostima tvrtke odnosno agencije SKILLED LABOR d.o.o. koja se bavi ustupanjem radnika i posredovanjem radnika prilikom zapošljavanja iz država trećih zemalja.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen16. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Administrativna zanimanja iznosi 1101.46 EUR