Povratak

Vozač teretnog vozila (m/ž)

STRADA TRANS d.o.o.
Prijava do: 28. 09. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Zbog povećanja obima posla tražimo više novih djelatnika (m/ž). Opis posla: cestovni transport i međunarodni prijevoz kontejnera.
Vrsta poslaStalni radni odnos

Potrebno obrazovanje, znanja i vještine

- važeća vozačka dozvola C i E kategorije - poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima, ali nije uvjet - upisan KOD 95 - digitalna kartica vozača Od kandidata očekujemo odgovornost, točnost, organiziranost i samostalnost u provedbi radnih zadataka.
Stručna spremaSrednja stručna sprema
Vozačka dozvolaC, E

Poslodavac ti nudi

- ugovor o radu na neodređeno vrijeme s probnim rokom od 1 mjeseca
Poduzeće Strada trans d.o.o. osnovano je 2019. godine. Osnovna djelatnost poduzeća je cestovni prijevoz robe, tuzemni i međunarodni.
Potreban broj zaposlenikaViše
Oglas objavljen18. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Promet, transport, pomorstvo iznosi 1227.16 EUR
Saznaj plaću za željenu poziciju prema svojim kvalifikacijama!Usporedi plaću