Povratak

Prodajni savjetnik (m/ž)

Sancta Domenica d.o.o.
Prijava do: 23. 09. 2024.
Lokacija rada: Varaždin

Opis posla

U potrazi smo za djelatnicima na poziciji Prodajnog savjetnika (m/ž) u Varaždinu. Sancta Domenica by Big Bang Group je prvi izbor kupaca i korisnika tehničkih i pametnih uređaja i svega što podržava suvremeni stil života. Zato postani i ti dio dinamičnog i angažiranog tima koji uživa u prodaji i radu s ljudima, inspirira naše kupce i želi pridonijeti našem uspjehu. Članove tima Big Bang Grupe povezuje smijeh, najbolje korisničko iskustvo zaposlenika i tehnologija koja nam pomaže da ispunimo svoj potencijal. Što će Vaš posao uključivati? - otvorenu komunikaciju s kupcima kroz prezentaciju asortimana koja uključuje savjetovanje i prodaju - urednost prodajnog mjesta: Vi ćete se brinuti za red prodajnog prostora i atraktivnu prezentaciju proizvoda - timski rad: mi smo tim u kojem uvijek pomažemo jedni drugima, tako da će jedan od Vaših zadataka biti i pomaganje drugim kolegama Lokacija rada: - Varaždin (Green park, Gornji Kneginec) - otvorenje početkom 12.mjeseca 2024. - obuka i edukacije u trajanju od 30 dana u Zagrebu prije početka rada

Što očekujemo od Vas? - iskustvo rada u većim trgovinama potrošačke elektronike, uključujući TV/AV, bijelu tehniku, informatiku i komunikacije (poželjno, nije uvjet) - pozitivan stav i komunikativnost, jer su smijeh, dobra volja i pozitivno raspoloženje ključ uspjeha - entuzijazam usmjeren prema tehnologiji

Zašto Sancta Domenica by Big Bang? - nudimo Vam konkurentnu plaću + bonus prema ostvarenim prodajnim rezultatima + naknadu za topli obrok i prijevoz - sufinanciramo sportske aktivnosti u sklopu Multisport programa - naši prodajni savjetnici uvijek su u tijeku s aktualnim trendovima i inovacijama - za ambiciozne kolege omogućavamo napredovanje do vodećih pozicija gdje možete dodatno ostvariti svoj potencijal - provodimo dobro uvođenje u posao koje Vam omogućuje brz samostalan rad i zadovoljstvo na poslu - budući da težimo osobnom i profesionalnom razvitku, podržavamo i organiziramo sve potrebne edukacije Ukoliko se prepoznajete u oglasu i našim vrijednostima i želite se pridružiti našem timu, pozivamo Vas da svoju prijavu pošaljete putem linka za prijavu najkasnije do 23.09. 2024.
https://www.sancta-domenica.hr/Dr.Franje Tuđmana 69, 10431 Sveta NedeljaSancta Domenica by Big Bang Group je prvi izbor kupaca i korisnika tehničkih i pametnih uređaja i svega što podržava suvremeni stil života. Zato postani i ti dio dinamičnog i angažiranog tima koji uživa u prodaji i radu s ljudima, inspirira naše kupce i želi pridonijeti našem uspjehu. Članove tima Big Bang Grupe povezuje smijeh, najbolje korisničko iskustvo zaposlenika i tehnologija koja nam pomaže da ispunimo svoj potencijal.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen13. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Prodaja (Trgovina) iznosi 1039.88 EUR