Povratak

Izvršni urednik (m/ž)

Novi informator d.o.o.
Prijava do: 23. 09. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Odgovornosti izvršnog urednika: - organiziranje i koordiniranje rada uredništva - poduzimanje mjera za unapređenje rada uredništva - predlaganje novih naslova i projekata - planiranje sadržaja tjednika i nadziranje svih priprema za objavljivanje - stalno praćenje trendova i aktualnih tema - proaktivno predlaganje aktivnosti za povećanje čitanosti - zajedno s uredničkim timom donošenje plana rada (tjedni, mjesečni, godišnji) - izrada i praćenje provođenja planova izdavačke djelatnosti i edukacija - sudjelovanje u izradi proračuna vezanog za stvaranje naslova, organizacije seminara, marketinga, promidžbe i prodaje - dogovaranje s autorima i predavačima o suradnji i uvjetima - smišljanje i organiziranje seminara, konferencija, predstavljanja i sl. - predlaganje i organiziranje promotivnih aktivnosti u suradnji s marketingom

- završen pravni fakultet - položen pravosudni ispit - minimalno pet godina radnog iskustva u pravnim poslovima - voditeljske kvalitete jer je potrebno inspirirati i motivirati tim - sposobnost rješavanja svih organizacijskih pitanja - istaknute pregovaračke, prezentacijske i prodajne vještine - proaktivan i profesionalan pristup poslu - visok stupanj informatičke pismenosti - inovativnost i kreativnost u poslu Prijavi se i napravi iskorak u svojoj karijeri!
Stručna spremaVisoka stručna sprema, Magistar struke
http://www.informator.hrUlica Kneza Mislava 7, 10000 ZagrebDinamično radno okružje potaknulo nas je na razvoj pravnog portala www.informator.hr, webinara i na digitalizaciju svih naših izdanja te redizajn lista Informator. Tijekom svih godina postojanja našeg lista ostali smo vjerni svojim ciljevima – edukaciji, prikazivanju stručnih iskustava i aktualne sudske prakse, analizi zakonodavstva te upoznavanju javnosti s novostima u području prava i ekonomije.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen13. 09. 2024.
Kategorije
Prosječna plaća u kategoriji Marketing, PR i mediji iznosi 1248.11 EUR