Povratak

Prodajni predstavnik - terenski komercijalist (m/ž)

Master Martini Hrvatska društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
Prijava do: 26. 09. 2024.
Lokacija rada: Zagreb, Splitsko-dalmatinska, Istarska županija

Opis posla

Prodaja i upoznavanje kupaca sa našim asortimanom proizvoda kupcima na području Dalmacije, Istre i Kvarnerskih otoka te Zagreba i zagrebačke županije, samostalno prezentiranje proizvoda novim i postojećim kupcima, priprema narudžbi od kupaca.

Od Vas kao djelatnika očekujemo: - minimalno SSS/VSS - poznavanje rada na računalu - iskustvo na istim ili sličnim poslovima minimalno 1 godine - ugodna sposobnost komuniciranja sa kupcima - ostvarivanje individualnih ciljeva prodaje prema zadanim planovima - obilazak novih potencijalnih kupaca, uz prezentaciju i ponudu proizvoda i sklapanje poslovne suradnje - vođenje brige o prodaji na određenom području. Obilazak kupaca na prodajnom području. - primanje narudžbi od kupaca - visok stupanj odgovornosti, samostalnosti i inicijative u radu - poduzetnost u izvršenju zadataka - vođenje evidencije o kupcima i uredno vođenje dokumentacije - odgovornost za koordinaciju cjelokupnog procesa od narudžbe do isporuke robe te naplate potraživanja - vozačka dozvola B kategorije - poznavanje jednog stranog jezika je prednost (engleski, talijanski)
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Visoka stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik
Vozačka dozvolaB
Digitalne vještineWord, Excel, Internet
JezikEngleski (Prednost), Talijanski (Prednost)
Minimalne godine radnog iskustva1

Budućeg člana našeg tima očekuje rad u poticajnoj, dinamičnoj te ugodnoj radnoj okolini, rad na terenu, upoznavanje kupaca iz sektora HO.RE.CA.
Master Martini Hrvatska d.o.o.
http://www.mastermartini.hrPrigornica 2, 10000 ZagrebMaster Martini Hrvatska d.o.o. je predstavništvo multinacionalne kompanije u Hrvatskoj, osnovna djelatnost nam je distribucija proizvoda za profesionalne korisnike u sektoru pekarstva, slastičarstva, ugostiteljstva.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen16. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Prodaja (Trgovina) iznosi 1039.88 EUR