Povratak

Skladištar (m/ž)

MEGAKOP-PARKETNI CENTAR d.o.o. za trgovinu i usluge
Prijava do: 21. 09. 2024.
Plaća: Od 1100 EUR do 1300 EUR
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

- organizacija robe unutar skladišta - kontrola stanja zaliha - zaprimanje i izdavanje robe - priprema dokumenatacije za izdavanje robe - kontrola prodane robe prije izlaska sa skladišta - kontrola zaprimljene robe - komunikacija i suradnja s odjelima nabave i prodaje - ostali poslovi po potrebi - odgovornost za urednost i čistoću skladišta

- poželjno radno iskustva na istim ili sličnim poslovima - rad sa skenerom - rukovanje viličarom - očekujemo odgovornost, organiziranost i samostalnost u radu
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Kvalificirani
Vozačka dozvolaB
Digitalne vještineInternet
Minimalne godine radnog iskustva1-3

- redovita primanja - božićnica - plaćeni troškovi prijevoza - rad u dinamičnom radnom okruženju Stalni radni odnos s probnim rokom od 6 mjeseci.
http://www.megakop.hrFlorijana Andrašeca 8, 10000 ZagrebMegakop parketni centar djeluje od 1989. godine u grani prodaje parketa, laminata i ostalih podnih obloga. Naša poslovnica se nalazi u širem centru grada, u blizini Ciboninog tornja.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen11. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Skladištenje i logistika iznosi 1001.78 EUR