Stručni suradnik / referent u Službi administrativne podrške (m/ž)

Jadran d.d.
Prijava do: 27. 09. 2024.
Lokacija rada: Crikvenica

Opis posla

Želite biti dio dinamičnog i uspješnog tima u brzorastućoj turističkoj kompaniji koja kreće u novu eru poslovanja? Tražimo motivirane i strastvene pojedince spremne suočiti se s izazovima i aktivno sudjelovati u oblikovanju naše budućnosti i turističke ponude Hrvatske. Pridružite se našem timu na poziciji Stručni suradnik/referent u Službi administrativne podrške i budite ključni dio naše nove vizije i strategije. Vaši zadaci: - izrada ugovora i dodataka ugovoru o radu za zaposlenike - izrada obavijesti/odluka/sporazuma o prekidu ugovora o radu - aktivnosti vezane uz zasnivanje/prekid radnog odnosa kao što su: prikupljanje dokumentacije, prijava/odjava na MiO i HZZO - aktivnosti vezane uz radno-pravni status zaposlenika i ostvarenje prava i obveza iz radnog odnosa: ažuriranje podataka o zaposlenicima, izrada potvrda i popunjavanje obrasca na zahtjev zaposlenika, obrada dokumentacije za ostvarivanje prava na mirovinu - vođenje evidencija, praćenje i izvještavanje o izostancima zaposlenika - vođenje evidencije o zaposlenicima, fluktuaciji zaposlenika i izvještavanje - vođenje evidencije o učenicima i studentima
Vrsta poslaNa određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Što tražimo: - SSS/VŠS/VSS – ekonomski, hotelijerski, pravni ili drugi odgovarajući smjer - iskustvo na istim ili sličnim poslovima - znanje engleskog jezika - aktivno korištenje MS Office paketa Što očekujemo od Vas: - poznavanje administrativnih postupaka i propisa - organizacijske vještine (sposobnost planiranja, organiziranja i praćenja administrativnih aktivnosti) - pouzdanost i povjerljivost - samostalnost i proaktivan pristup svakodnevnom radu - spremnost na timski rad
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Visoka stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Magistar struke, Sveučilišni prvostupnik
Digitalne vještineMS Office
JezikEngleski (B2)

- plaćeni putni trošak - božićnica, uskrsnica, regres, dar za dijete - slobodan dan za rođendan - program preporuka Čekamo vašu prijavu!
Jadran d.d.
Jadran d.d.
Hotelska grupacija Jadran sa sjedištem u Crikvenici, jedna je od predvodnika turističkog poslovanja na Jadranu. Korporacija trenutno posluje u četiri destinacije: crikvenička rivijera i makarska rivijera, Postira na otoku Braču i Omišalj na otoku Krku, te u svom portfoliju ima 15 hotela i 3 turistička naselja koji raspolažu s preko 1.600 smještajnih jedinica te preko 500 parcela u kampovima.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen17. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Administrativna zanimanja iznosi 1101.46 EUR