Povratak

Specijalist za razvoj ljudskih resursa (m/ž)

Jadran d.d.
Prijava do: 27. 09. 2024.
Lokacija rada: Crikvenica

Opis posla

Želite biti dio dinamičnog i uspješnog tima u brzorastućoj turističkoj kompaniji koja kreće u novu eru poslovanja? Tražimo motivirane i strastvene pojedince spremne suočiti se s izazovima i aktivno sudjelovati u oblikovanju naše budućnosti i turističke ponude Hrvatske. Pridružite se našem timu na poziciji Specijalist za razvoj ljudskih resursa (m/ž) i budite ključni dio naše nove vizije i strategije.
Vrsta poslaNa određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Što tražimo: - SSS/VŠS/VSS – ekonomski, hotelijerski, psihologija ili drugi odgovarajući smjer - do 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima - znanje engleskog jezika - aktivno korištenje MS Office paketa - vozačka dozvola B kategorije Što očekujemo od Vas: - izražene komunikacijske vještine, analitička preciznost u praćenju učinkovitosti - spremnost na timski rad - visoke organizacijske sposobnosti, odgovornost i samostalnost u radu - orijentiranost na rezultate - kreiranje pozitivne razvojne atmosfere društva - empatija i razumijevanje potreba zaposlenika - prednost je poznavanje provođenja 360 analize
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Visoka stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Magistar struke, Sveučilišni prvostupnik
Vozačka dozvolaB
Digitalne vještineMS Office
JezikEngleski (B2)
Minimalne godine radnog iskustva0-3

- plaćeni putni trošak - božićnica, uskrsnica, regres, dar za dijete - slobodan dan za rođendan - program preporuka - rad u timu koji je neprestana aktivna podrška businessu, ali prije svega brine o svakom našem zaposleniku Čekamo vašu prijavu!
Jadran d.d.
Jadran d.d.
Hotelska grupacija Jadran sa sjedištem u Crikvenici, jedna je od predvodnika turističkog poslovanja na Jadranu. Korporacija trenutno posluje u četiri destinacije: crikvenička rivijera i makarska rivijera, Postira na otoku Braču i Omišalj na otoku Krku, te u svom portfoliju ima 15 hotela i 3 turistička naselja koji raspolažu s preko 1.600 smještajnih jedinica te preko 500 parcela u kampovima.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen17. 09. 2024.
Kategorije
Prosječna plaća u kategoriji Ljudski resursi iznosi 1307.85 EUR