Povratak

Inženjer građevine (m/ž)

MATIČEVIĆ d.o.o. za usluge
Prijava do: 20. 09. 2024.
Lokacija rada: Velika Gorica

Opis posla

- samostalno vođenje građevinskih projekata - izvođenje i dokumentiranje građenja po ugovoru - izrada organizacijskih, terminskih i financijskih planova projekata - praćenje i realizacija postavljenih terminskih i financijskih ciljeva projekata - formiranje, vođenje i koordinacija timova te redovni nadzor i kontrola izvođenja radova - suradnja s klijentima, nadležnim tijelima, partnerima i podizvođačima - kontrola i analiza kvalitete radova. kontrola pridržavanja mjera zaštite na radu - pravovremeno informiranje i usklađivanje s upravom o tijeku projekata potrebama

- inženjeri građevine (VSS ili VŠS) - prethodno iskustvo i znanje iz područja upravljanja projektima - iskustvo koordinacije procesa i ljudi - fleksibilnost te snalažljivost u pristupanju dnevnim zadacima - kolegijalnost te mogućnost uspostavljanja dobre komunikacije s timom - pouzdanost i samostalnost u radu, visoka motiviranost, ustrajnost i proaktivnost - preuzimanje odgovornosti sukladno radnom mjestu - aktivno poznavanje rada na računalu (MS Office, MS Outlook, AutoCAD, MS Project) - vozačka dozvola B kategorije
Stručna spremaVisoka stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Magistar struke, Sveučilišni prvostupnik
Vozačka dozvolaB
Digitalne vještineAutoCAD, MS Office, MS Project, Outlook

- odlični radni uvjeti - odlična primanja - mogućnost edukacije i profesionalnog razvoja - dodatno: službeni automobil
https://www.maticevic.hr/Istarska 40, 10410 Petrovina Turopoljska, Velika GoricaGrađevinska tvrtka koja obavlja poslove energetske obnove i rekonstrukcije objekata te izgradnja zgrada i raznih objekata.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen10. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1328.11 EUR