Povratak

Vozač kombija na području Hrvatske (m/ž)

ATG ZUPAN ADRIA D.O.O.
Prijava do: 16. 10. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

- dostava i isporuka robe na području Hrvatske - briga o točnoj i pravovremenoj isporuci - priprema vozila za dostavu - utovar i istovar robe - vođenje propisane evidencije
Vrsta poslaStalni radni odnos

Potrebno obrazovanje, znanja i vještine

Očekivane vještine i kompetencije: - vozačka dozvola B kategorije - najmanje 3 godine radnog iskustva u prijevozništvu - pozitivan odnos prema radu, preciznost, organiziranost i pouzdanost Iskustvo je poželjno, ali nije uvjet.
Vozačka dozvolaB
Minimalne godine radnog iskustva3

Poslodavac ti nudi

- uređeno radno okruženje s povoljnim radnim uvjetima - konkurentnu plaću - dinamičan i zanimljiv posao - rad u povezanoj ekipi i uređene radne uvjete - mogućnost napredovanja - prepoznajemo i nagrađujemo dobre rezultate
Kovinska ulica 4A, 10000 ZagrebTvrtka ATG Zupan Adria je uspješna tvrtka koja djeluje na području automobilizma (autolakirerstvo) te je dio slovenske tvrtke ATG Zupan d.o.o. koje je na tržištu prisutno već više od 30 godina. Kao moderna tvrtka uvijek tražimo motivirane suradnike koji nam pomažu da našim strankama ponudimo najbolja rješenja te kvalitetnu tehničku potporu. Zbog sve veće potražnje i intenzivnog širenja na hrvatskom tržištu tražimo nove suradnike.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen16. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Promet, transport, pomorstvo iznosi 1227.16 EUR
Saznaj plaću za željenu poziciju prema svojim kvalifikacijama!Usporedi plaću