Povratak

Referent za poslove tehničke baze i SPI službe (m/ž)

Hrvatski autoklub temeljni autoklub"Varaždin"
Prijava do: 19. 09. 2024.
Lokacija rada: Varaždin

Opis posla

Posao referenta tehničke baze i SPI službe obuhvaća: - komunikacija i rad sa strankama, primanje telefonskih poziva, naručivanje termina - izrada ponuda, radnih naloga, računa i naplata usluga, predaja prometa - administrativni poslovi, arhiviranje dokumentacije, vođenje evidencija, izrada rasporeda i izvještaja - naručivanje robe - evidencija članskih pogodnosti
Vrsta poslaNa određeno vrijeme

Od kandidata očekujemo odgovornost u radu, proaktivnost, temeljitost i preciznost, izuzetnu komunikativnost te spremnost na timski rad. Poznavanje MS Office paketa, SSS ekonomskog usmjerenja.
Stručna spremaSrednja stručna sprema
Digitalne vještineMS Office

- stimulativna primanja - plaćeni putni troškovi - plaćeni topli obrok Nudimo ugovor na određeno vrijeme za razdoblje promjene sezonskih guma na vozilima, 01.10.-31.12.2024., rad u smjenama (jutro/poslijepodne) uz mogućnost produljenja ugovora. Prijave sa životopisom poslati putem linka za prijavu zaključno do 19.09.2024.
Gospodarska ulica 58, 42000 Varaždin
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen09. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Administrativna zanimanja iznosi 1101.46 EUR