Povratak

Domar (m/ž)

Digitalni Tahograf d.o.o.
Prijava do: 13. 10. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Tražimo odgovornu i marljivu osobu za poziciju domara. Kao domar u našem timu, bit ćete zaduženi za sveukupno održavanje i upravljanje objektima. Vaš posao uključuje brigu o čistoći, održavanju unutarnjih i vanjskih prostora, obavljanje manjih popravaka, te upravljanje hortikulturom oko objekta. Ako ste organizirani, posvećeni i volite raditi u raznovrsnom okruženju, ovo je idealan posao za vas. Opis posla: - održavanje čistoće i urednosti: održavanje unutarnjih i vanjskih prostora objekta čistima i urednima - manji popravci: izvršavanje manjih popravaka unutar i izvan objekta - upravljanje hortikulturom: briga o hortikulturnim površinama oko objekta, uključujući sadnju, zalijevanje, obrezivanje, njegu biljaka te održavanje travnjaka i uređenje okoliša - provjera i održavanje: redovito provjeravanje i održavanje sustava grijanja, hlađenja i ventilacije - koordinacija s ostalim službama - upravljanje materijalima i opremom: praćenje i upravljanje zalihama materijala i opreme potrebnih za rad - pomoć u organizaciji: pružanje pomoći u organizaciji i pripremi prostora za različite događaje i aktivnosti

- poznavanje osnovnih radnih tehnika i alata - spremnost za fizički rad i rad u različitim uvjetima - dobre organizacijske i komunikacijske vještine - pouzdanost, samostalnost i sposobnost rješavanja problema

- stalno zaposlenje nakon uspješno odrađenog probnog roka - ugodnu i dinamičnu radnu atmosferu koja potiče suradnju i kreativnost - motivirajuće radno okruženje uz podršku u procesu uvođenja u posao - priliku za profesionalni razvoj i napredovanje unutar tvrtke Pridružite se našem uspješnom timu i doprinesite našem daljnjem razvoju! Digitalni tahograf d.o.o. posvećen je stvaranju poticajnog radnog okruženja u kojem svaki član tima može ostvariti svoj puni potencijal. Molimo sve zainteresirane da obavezno dostave svoj životopis prilikom prijave.
DIGITALNI TAHOGRAF
http://www.digitalni-tahograf.hrVentilatorska 8a, 10250 LučkoDigitalni tahograf d.o.o. je tvrtka koja se od svog osnutka neprekidno širi i unapređuje u svim poslovnim segmentima. Sa sjedištem u Zagrebu i poslovnicama diljem svih županija, prisutni smo na cjelokupnom tržištu. Naša neprekidna ekspanzija i napredak rezultat su naše sposobnosti da se kontinuirano prilagođavamo najnovijim tržišnim trendovima, čime smo se pozicionirali kao lider u sektoru tahografa. Osim tahografa, naša djelatnost obuhvaća i sve aspekte nužne za redovito održavanje voznog parka, kao i pružanje logističkih rješenja za tvrtke svih veličina. Svakom klijentu, bilo da je riječ o malom poduzetniku ili velikoj korporaciji, pristupamo s jednakom pažnjom i profesionalnošću. Razvoj naše tvrtke neraskidivo je povezan s rastom i doprinosom svakog novog zaposlenika, bez kojih ne bismo bili ono što smo danas.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen13. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Instalacije, održavanje i popravci iznosi 1184.83 EUR