Povratak
Umirovljenici
Stranci izvan EU

Vozač kamiona (m/ž)

Džajić-Logistika d.o.o.
Prijava do: 19. 10. 2024.
Lokacija rada: Zagreb, Rijeka, Split, Osijek

Opis posla

Poduzeće Džajić-Logistika d.o.o. zapošljava vozače (m/ž) kamiona iznad 7,5 tona u tuzemnom i inozemnom transportu.
Vrsta poslaNa određeno vrijeme, Stalni radni odnos

- obavezno posjedovanje kategorije C+E te KOD 95 upisan u vozačku dozvolu
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Kvalificirani, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Nekvalificirani, Polukvalificirani, Visokokvalificirani
Vozačka dozvolaC+E

- mogućnost zapošljavanja i preko radne dozvole - dobri uvjeti rada
Cenkovečka 6, 10000 ZagrebPoduzeće Džajić-Logistika d.o.o. bavi se tuzemnim i međunarodnim transportom robe s timom od preko 100 zaposlenika.
Potreban broj zaposlenikaViše
Oglas objavljen19. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Promet, transport, pomorstvo iznosi 1227.16 EUR