Povratak
Osobe s invaliditetom

Specijalist za digitalni marketing (m/ž)

E-GLAS d.o.o.
Prijava do: 21. 09. 2024.
Plaća: Od 1500 EUR
Lokacija rada: Rijeka

Opis posla

Tražimo kreativnu osobu s talentom za online marketing. Naglasak će biti na naša dva proizvoda: Kokolingo (online logopedske vježbe za djecu) i SENcastle (uređaj za senzornu terapiju za djecu). Poslovi će uključivati: - oglašavanje (Google Ads, Meta i LinkedIn) - community management (Instagram, Facebook, LinkedIn i TikTok) - Google Analytics i praćenje ključnih pokazatelja (KPI) i uspješnosti marketinških kampanja - kreiranje sadržaja za potrebe online marketinga - content marketing - priprema e-mail kampanja (Mailchimp) - održavanje YouTube kanala - A/B testiranje - provođenje eksperimenata s različitim verzijama oglasa, e-mail kampanja i web stranica u svrhu optimizacije konverzija - suradnja s dizajnerima i programerima - organizacija webinara i online događanja

Od potencijalih kandidata očekujemo sljedeće karakteristike (znamo da ne možete biti savršeni u svemu i prihvatljivo je ako s nekima od navedenih stvari nemate puno iskustva): - iskustvo rada na sljedećim platformama: Instagram, Facebook, LinkedIn, YouTube, TikTok - iskustvo uređivanja slika i videa za objavu na društvenim mrežama - iskustvo oglašavanja (Google Ads, Meta i LinkedIn) i poznavanje Google Analyticsa - iskustvo s nekim alatom za dizajn (npr. Canva, Photoshop, Illustrator) - iskustvo s nekim alatom za obradu videa (npr. veed.io) - kreativni i tehnički svestrani - srdačni i ugodni u komunikaciji, dobro se izražavaju - pouzdanost i odgovornost - na sebe preuzimaju odgovornost da se neki posao odradi i da se problem riješi - znaju pohvaliti druge i podijeliti zasluge za uspjeh s drugima - brinu se za opće dobro cijelog tima, stalo im je do članova tima, stalo im je do dobre atmosfere u timu. Ako se pronalazite u gore navedenim karakteristikama onda bi ovo mogao biti vaš posao snova.
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Visoka stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Magistar struke, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik
Vozačka dozvolaB
Digitalne vještineGoogle Ads, Google Analytics, Facebook oglašavanje, Instagram
JezikEngleski (A2)
Minimalne godine radnog iskustva1-3

Ako postanete član našeg tima, možete očekivati brojne pogodnosti koje vam omogućuju ravnotežu između poslovnog i privatnog života, kao i profesionalni rast: - konkretni bonusi za izvrsne radne rezultate - fleksibilno radno vrijeme koje omogućava prilagodbu vašim potrebama - mogućnost povremenog rada od kuće, uz opciju potpunog remote rada za kandidate izvan Rijeke - ulaganje u vašu edukaciju i profesionalno usavršavanje - plaćeno dodatno zdravstveno osiguranje koje uključuje sistematske i specijalističke preglede te laboratorijsku dijagnostiku - naknada za prijevoz do posla - rad u okruženju s kvalitetnim međuljudskim odnosima i pozitivnom radnom atmosferom - 100% plaćena bolovanja, a roditelji ne moraju uzimati bolovanje ako im se dijete razboli, taj dan je također u potpunosti plaćen - fleksibilnost za obavljanje osobnih obaveza tijekom radnog vremena, bez potrebe za dodatnim opravdanjima. U E-Glasu vam nudimo posao sa smislom, kreativno i poticajno radno okruženje te podršku za ravnotežu između vaših privatnih i profesionalnih obaveza. Radno vrijeme je puno, ali klizno, s početkom između 07:00 i 10:00 sati ujutro (kako vama više odgovara) i radom od osam sati dnevno.
http://www.eglas.hrMiroslava Krleže 4, 51000 RijekaE-Glas je visokotehnološka tvrtka koja razvija naprednu tehnologiju za pomaganje osobama s invaliditetom. Naše poslovanje se sve više širi globalno, a naš tim čine mlade i jako motivirane osobe. Jako pazimo na kvalitetne međuljudske odnose i stalo nam je do naših suradnika.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen11. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Marketing, PR i mediji iznosi 1248.11 EUR