Povratak

Prodajni predstavnik (m/ž)

PROMO TOP d.o.o.
Prijava do: 27. 09. 2024.
Lokacija rada: Osijek

Opis posla

Međunarodna tvrtka sa preko 10 godina radnog iskustva traži prodajnog predstavnika za područje čitave države. Mjesto rada: cijela Hrvatska, sjedište Osijek.
Vrsta poslaNa određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Potrebno obrazovanje, znanja i vještine - odlične komunikacijske i prezentacijske vještine za predstavljanje proizvoda, pružanje savjeta i aktivnu prodaju - odlične organizacijske vještine - sposobnost vođenja prodajnog procesa - spremnost na putovanja Očekujemo javljanje ambicioznih osoba, izuzetnih komunikacijskih te pregovaračkih vještina.

- primamljiva fiksna plaća - dodatni poticajni bonusi - osiguran smještaj - osigurana kompletna obuka posla - službeno vozilo, laptop, mobitel - pet radnih dana tjedno na unaprijed određenom dijelu države
J. J. Strossmayera 333, 31000 Osijek
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen17. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Prodaja (Trgovina) iznosi 1039.88 EUR