Povratak

Specijalist za projektiranje i prodaju (m/ž)

Fom d.o.o.
Prijava do: 21. 09. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Tražimo Specijalista za projektiranje i prodaju (m/ž) za specifičan asortiman ekskluzivnog, visokokvalitetnog i tehnički zahtjevnog okova za interijersko staklo. Opis posla: - izrada projekata za implementaciju kliznih staklenih sustava (staklena vrata, pregrade i srodni sustavi) - kontakti s klijentima (primarno investitorima, arhitektima i dizajnerima interijera) - osmišljavanje i vođenje projekata opremanja poslovnih i privatnih prostora
Vrsta poslaStalni radni odnos

Potrebno obrazovanje, znanja i vještine

- VŠS/VSS tehničkog smjera - poznavanje AutoCAD programa - poznavanje rada u MS Office paketu (Word, Excel, Outlook) - komunikativnost i sklonost timskom radu - razvijene prezentacijske vještine - poznavanje engleskog jezika (napredno) - vozačka dozvola B kategorije Očekujemo da ste stekli radne navike, da ste iskreni, spremni preuzeti odgovornost, kreativni, samoinicijativni, sistematični i samostalni.
Stručna spremaVisoka stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Magistar struke, Sveučilišni prvostupnik
Vozačka dozvolaB
Digitalne vještineWord, Excel, AutoCAD, MS Office, Outlook
JezikEngleski (B2)

Poslodavac ti nudi

- stalni radni odnos uz probni rok u trajanju od 3 mjeseca - sigurne, redovite i stimulativne prihode - rad u kvalitetnoj radnoj sredini - kontinuirano i sustavno učenje - mogućnost daljnjeg školovanja - osobni i profesionalni razvoj
Fom d.o.o.
Fom d.o.o.
https://www.fom.hr/Kovinska 27, 10000 ZagrebFom d.o.o. je jedan od vodećih hrvatskih distributera okova za vrata. Od samog osnutka bilježi kontinuirani rast i stalno proširenje asortimana u suradnji s renomiranim europskim proizvođačima čiji je generalni distributer. Prodajni program Foma primarno obuhvaća sve vrste kvaka za vrata te kompletnu opremu za sve tipove vrata uključujući, između ostalog, sigurnosne brave, hidraulične zatvarače, spojnice, elektroprihvatnike, metlice za vrata, ali i bravarski okov. Ponuda je dodatno proširena okovom za klizne stijene i namještaj. Također, dio asortimana je orijentiran na sustave kontrole i registracije pristupa, hotelske elektronske sustave, sefove i sl.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen11. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Prodaja (Trgovina) iznosi 1039.88 EUR
Saznaj plaću za željenu poziciju prema svojim kvalifikacijama!Usporedi plaću