Povratak

Social media manager (m/ž)

Perscripta d.o.o.
Prijava do: 26. 09. 2024.
Plaća: Od 900 EUR do 1200 EUR
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

- kompletna briga oko društvenih mreža za brendove Kofer, Botanica, A most unusual Garden i Lemon Market - planiranje komunikacije - uska suradnja s brand managerima i voditeljima odjela - kreiranje sadržaja - sveobuhvatna komunikacija na online platformama - sudjelovanje u onsite aktivnostima po potrebi, organizacija photo shootinga i različitih evenata
Vrsta poslaNa određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Honorarno

U potrazi smo za motiviranom, odgovornom, pismenom i lojalnom osobom koja bi na sebe preuzela odgovornost upravljanja online komunikacijom, kreiranjem sadržaja i objava te svih pripadajućih aktivnosti. Omogućujemo sudjelovanje u ostalim aktivnostima svih povezanih društava, a po iskazanom interesu i motivaciji. Prostor za napredovanje i dugoročni angažman kod nas je uvijek prisutan, idealan kandidat bi trebao imati ponešto iskustva, ali ponajviše odgovornost prema preuzetim zadacima i dosljednost u izvedbi.
Stručna spremaSrednja stručna sprema
Digitalne vještineWord, Internet
JezikEngleski (A2)
Minimalne godine radnog iskustva0-1

Jednostavnog smo pristupa, bez postojanja korporativnih sprega u komunikaciji i operativnoj izvedbi, zaigrano stvaramo već godinama i uvijek želimo ostvariti dodanu vrijednost, a ne samo materijalni rezultat. Nemamo fluktuaciju zaposlenika, kontinuirano širimo tim te trenutno brojimo preko 60 stalno zaposlenih. Uvijek cijenimo i prepoznajemo trud i zalaganje pojedinca. Fleksibilni smo prema svim suradnicima u timu, visokog smo razumijevanja za potrebu usklađivanja privatnog i poslovnog života, međusobno dogovoramo način suradnje, uvažavamo potrebe svih zaposlenika i suradnika, potičemo i poslovno usmjeravamo u skladu sa sposobnostima, željama i interesima zaposlenika te omogućavamo željene edukacije prema potrebi. Omogućavamo rad po želji, većinom od kuće, ali barem dvaput tjedno iz ureda u Preradovićevoj ulici, te na lokacijama ugostiteljskih i prodajnih objekata. Kandidat može biti osoba zaposlena na pola radnog vremena kod drugog poslodavca, student, freelancer ili trenutno nezaposlena osoba budući uvjeti posla ne zahtijevaju fiksno ili točno određeno radno vrijeme.
http://www.botanica.hrPrekratova 61, 10000 ZagrebMladi smo ali vrlo iskusni tim kreativaca i profesionalaca, s preko 12 godina iskustva u alkoholnoj industriji, ugostiteljstvu, proizvodnji, gifting industriji, adventu, produkciji festivalske scenografije i organizaciji evenata. Upravljamo brendovima Botanica i Kofer, ugostiteljskim objektima A most unusual Garden i Lemon Market te Keyboard Marquee opremom svjetlećih slova. Više možete naći na našoj web stranici i na www.kofer.hr.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen16. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Marketing, PR i mediji iznosi 1248.11 EUR