Povratak

Vizažist-prodajni predstavnik za kozmetiku (m/ž)

Alca Zagreb d.o.o.
Prijava do: 22. 09. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Imaš oko za estetiku i makeup si entuzijast(ica)? Dežuran si makeup artist u obitelji i krugu prijatelja, a ponekad našminkaš i pokoju klijenticu? Želiš pomoći i drugima u otkrivanju najljepših verzija sebe? Pridruži se našem iskusnom timu i postani dio Alca Luxury odjela, gdje radimo s vrhunskim brendovima iz svijeta preparativne i dekorativne kozmetike te luksuznih parfema. Traži se: Vizažist-prodajni predstavnik za kozmetiku (Make-up artist and Cosmetics Sales Representative) (m/ž). Što ćeš raditi: - pomagati kupcima da odaberu prave nijanse i teksture ovisne o njihovoj koži i preferencijama - demonstrirati moć makeupa kroz aplikaciju na lice kupaca - prenositi svoj entuzijazam za makeup na kupce, što će pozitivno utjecati na prodaju - kupcima pristupiti prijateljski i savjetodavno, zamisli da prijateljici pomažeš odabrati puder - održavati prodajno mjesto urednim i privlačnim, baš kao što su i tvoji makeup radovi - bilježiti prodane proizvode - primijetila si bestsellere? Osiguraj da ih uvijek ima dovoljno i zabilježi one koje treba naručiti
Vrsta poslaNa određeno vrijeme, Stalni radni odnos

- ljubav prema kozmetici - iskustvo u nanošenju makeupa na druge osobe (računaju se i mama, sestra, prijateljica,...) - srednja stručna sprema (SSS) - osnovno znanje rada u MS Office-u - iskustvo na sličnim poslovima nije uvjet, ali je prednost Od kandidata očekujemo: - da budeš pravi odraz onoga što prodaješ: uredan izgled i profesionalan nastup - proaktivan pristup i samostalnost u obavljanju radnih zadataka - organiziranost u obavljanju zadataka - odlične komunikacijske vještine
Stručna spremaSrednja stručna sprema
Digitalne vještineMS Office

- rad u poticajnom okruženju, okružen(a) onim što voliš - rad na različitim licima omogućit će ti profesionalno usavršavanje - naknadu za prijevoz i topli obrok, isplatu regresa, božićnice i uskrsnice - redovita i stimulativna primanja - dodatni benefiti: MultiSport kartica, 3. stup mirovinskog osiguranja, Alcin program preporuka (PTZ – program traženja zaposlenika) Zainteresirani kandidati se mogu prijaviti putem linka za prijavu na način da pošalju životopis i zamolbu. Svi osobni podaci prikupljeni natječajem će se sukladno Uredbi (EU) 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 27. travnja 2016. o zaštiti pojedinca u vezi s obradom osobnih podataka i o slobodnom kretanju takvih podataka te o stavljanju izvan snage Direktive 97/46/EZ (Opća uredba o zaštiti podataka) i Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (NN 42/18) obraditi isključivo za potrebe provedbe natječaja. Alca Zagreb d.o.o. partnerski pristupa svim kandidatima te im pruža jednake prilike.
ALCA ZAGREB trgovačko društvo s ograničenom odgovornošću za uvoz, izvoz i trgovinu na veliko i malo
https://www.alca.hr/Koledovčina 2, 10 000 ZagrebAlca Zagreb je jedan od najvećih distributera robe široke potrošnje i najveći B2B logističar u Hrvatskoj. Usmjerenost prema izvrsnosti naših ljudi, prodajnim i poslovnim procesima, uz podršku najbolje logističke infrastrukture u regiji, doprinijele su kontinuiranom rastu našeg poslovanja.
Potreban broj zaposlenika2
Oglas objavljen12. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Briga o ljepoti, sport iznosi 856.93 EUR