Povratak

Industrijski dizajner (m/ž)

Signum max d.o.o.
Prijava do: 28. 09. 2024.
Lokacija rada: Zaprešić

Opis posla

- razvoj, projektiranje novih proizvoda - izrada idejnih rješenja, koncepata - praćenje izrade projekata u procesu proizvodnje - suradnja s internim odjelima marketinga i prodaje - komunikacija s kupcima u fazi razvoja proizvoda

- obrazovanje - Industrijski dizajner ili slično - prednost Studij dizajna pri Arhitektonskom fakultetu - dobro poznavanje i korištenje računalnih programa za 3D modeliranje i renderiranje – poželjno 3D SMax (Rhino 3D, Blender i sl.) - korištenje računalnih programima kao što su Adobe, Corel Draw i sl. - prilikom razgovora bi voljeli vidjeti kratku prezentaciju dosadašnjih ostvarenih ili neostvarenih projekata i radova. - očekujemo odgovornu i kreativnu osobu, koja bi se s punom odgovornošću i entuzijazmom pridružila našem dizajnerskom timu uz želju za upoznavanjem novih tehnologija, materijala, načina oblikovanja i izrade proizvoda
Stručna spremaVisoka stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Magistar struke, Sveučilišni prvostupnik, Visokokvalificirani
Digitalne vještineAdobe Creative Cloud, Corel Painter
JezikEngleski (A2)

- stalni radni odnos s probnim radom od 6 mjeseci - rad s modernim tehnologijama u tvrtki sa stalnim rastom - izazovan posao uz slobodu kreacije
SIGNUM MAX d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge
http://www.signummax.hrUlica Pere Devčića 67, 10290 ZaprešićSignum Max d.o.o. je hrvatska tvrtka s vlastitim proizvodnim kapacitetom, prisutna na domaćem i regionalnom tržištu više od 15 godina. Koristeći najmoderniju tehnologiju tvrtka nudi mnoštvo ideja za izvedbu reklamnih i pratećih proizvoda za ugostiteljstvo i maloprodajne prostore (svijetleći objekti, šankovi, vanjske reklame, stolice, razni stalci i sl.).
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen18. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Dizajn i umjetnost iznosi 1067.09 EUR