Povratak

Direktor hotela / General manager (m/f)

AMINESS d.d.
Prijava do: 20. 09. 2024.
Lokacija rada: Istra, Kvarner, Dalmacija

Opis posla

Tražimo dinamične i iskusne lidere za poziciju Direktora hotela. Kao ključna osoba u našem timu, odgovorni ste za cjelokupno upravljanje hotelom, s naglaskom na pružanje čarobnog doživljaja gostima, optimizaciju poslovnih procesa i stvaranje poticajnog radnog okruženja. U ovoj ulozi ćete imati priliku oblikovati strateški smjer hotela, podizati standarde gostoprimstva te aktivno doprinositi jačanju ugleda našeg brenda na tržištu. O ulozi: Prije svega ćete biti odgovorni za vođenje i motiviranje svog tima voditelja, a posredno i ostalih zaposlenika hotela, rukovođenje radom hotela, pripremu i izradu godišnjih budžeta, plana radnih sati, troškova, prijedloga investicija i investicijskog održavanja. Također, očekujemo da poznajete i razumijete sve lokalne i državne propise koji se odnose na pravilno vođenje objekta te rado surađujete sa svim ostalim odjelima društva (ljudski resursi, prodaja i marketing, financije, računovodstvo i kontroling).
Vrsta poslaNa određeno vrijeme

Potrebno obrazovanje, znanja i vještine: Potrebno je da imate VSS i najmanje tri godine iskustva na rukovodećim pozicijama u hotelu. Također, očekujemo visoku razinu informatičke pismenosti, uključujući poznavanje MS Office paketa i izvještajnih aplikacija. Trebate imati sposobnost analize i predviđanja aktivnosti i potreba unutar organizacije, aktivno poznavati dva strana jezika (engleski i njemački), te biti sposobni delegirati, prenositi ovlasti i odgovornosti na suradnike. Važno je da možete određivati poslovne ciljeve i prioritete, efikasno upravljati vremenom, raditi u timu te usvajati nova znanja i efikasno ih primjenjivati na unapređenju poslovnih procesa. Što očekujemo: Od vas očekujemo pravovremeno i kvalitetno izvršavanje postavljenih zadataka, pravodobno izvještavanje, poštivanje standarda dokumentarnosti, čuvanje poslovne tajne, provođenje odluka, razvoj i edukaciju zaposlenih u profitnom centru te održavanje radne discipline.
Stručna spremaVisoka stručna sprema, Magistar struke
Digitalne vještineMS Office
JezikEngleski (B2), Njemački (B2)

Što vam Aminess pruža: Nudimo radni odnos na neodređeno vrijeme s probnim rokom od šest mjeseci, uz stimulativna primanja koja uključuju osnovnu plaću, bonuse i službeno vozilo. Vjerujemo da ćete uživati u radu sa profesionalnim i motiviranim timom unutar poticajnog i dinamičnog radnog okruženja, s mogućnostima za daljnji profesionalni razvoj kroz sudjelovanje u edukacijama i obukama. Ako ste motivirani i predani radu te želite izgraditi dugoročnu i uspješnu karijeru u turizmu - Aminess Hotels & Resorts je idealno mjesto za vas. Pridružite nam se i postanite dio, sve veće, Aminess obitelji. Planirani početak rada: listopad 2024. godine. Mjesto rada: Tražimo više iskusnih kolega na destinacijama Novigrad, Kvarner, Dalmacija. Ako prepoznajete svoju priliku u ovom natječaju, pošaljite nam svoju molbu i životopis na hrvatskom jeziku do 20.09.2024. Molimo da se prijavi prilože i preporuke prijašnjih poslodavaca, ukoliko iste posjedujete. Kandidati iz užeg izbora koji zadovoljavaju navedene kriterije će biti uključeni u standardni selekcijski proces.
Tražite uzbudljivu i dinamičnu karijeru u turizmu? Aminess Hotels & Resorts, najbrže rastuća turistička kompanija u Hrvatskoj, sa svojih 16 hotela, 5 kampova i 3 resorta s vilama i apartmanima, nudi vam savršenu priliku da nam se pridružite i stvorite nove poslovne veze koje traju. Naši objekti smješteni su u najatraktivnijim destinacijama Hrvatske, od Istre i Kvarnera, preko Paga i Makarske pa sve do Korčule i Pelješca. U Aminessu brinemo o svim našim zaposlenicima, redovito organiziramo interne i eksterne edukacije te osiguravamo najbolje benefite u turizmu.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen10. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Turizam i ugostiteljstvo iznosi 1122.67 EUR