Povratak

Voditelj marketinga (m/ž)

MedExpert d.o.o.
Prijava do: 19. 09. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Mi smo uspješna hrvatska tvrtka s dugogodišnjim prisustvom na tržištu i tražimo novog kolegu/icu, voditelja marketinga za proizvode i usluge koje nudimo. Treba nam samoinicijativna osoba koja će organizirati i voditi sve naše marketinške aktivnosti. U dogovoru s kolegama iz odjela za prodaju humane medicinske opreme, veterinarske medicinske opreme kao i s kolegama iz servisnog odjela Vaša zadaća je kreirati razne marketinške kampanje i aktivnosti. U ovom poslu ćeš kontaktirati s našim suradnicima za web, digitalni marketing i surađivati s kolegama u tvrtki. Naučit ćeš osnove proizvoda i usluga koje nudimo, nove tehnologije i prezentirati ih na najbolji mogući način kroz razne marketinške aktivnosti. Čeka te zanimljiv i dinamičan posao u kojem očekujemo kreativnost, inicijativu i dosljednost u izvršavanju postavljenih planova.
Vrsta poslaStalni radni odnos

Potrebno obrazovanje, znanja i vještine

- sklonost i interes za digitalni marketing - daljnji razvoj prepoznatljivosti naše tvrtke i proizvoda - kreativnost i samostalnost u održavanju web stranice - razvijene prezentacijske vještine - komunikativnost i organiziranost - vođenje marketinških projekata s vanjskih suradnicima - analiza rezultata - razvoj i implementacija strategija za pozicioniranje proizvoda i usluga na tržištu u suradnji s odjelima unutar tvrtke - proaktivnost i praćenje trendova - pružanje marketinške podrške našim odjelima prodaje i servisa - spremnost na učenje i timski rad - iskustvo na istim i sličnim poslovima je poželjno, ali nije uvjet - urednost, ljubaznost, organiziranost - samoinicijativnost, samostalnost, proaktivnost - prezentacijske vještine
Stručna spremaVisoka stručna sprema, Magistar struke
Vozačka dozvolaB
Digitalne vještineWord, Excel, Power Point, Internet, Photoshop, Social Media, Outlook
JezikEngleski (C1)
Minimalne godine radnog iskustva1-3

Poslodavac ti nudi

- službeni mobitel - službeni automobil po potrebi - dodatna edukacija - stimulativna primanja, fiksni dio plus bonus prema ostvarenim rezultatima - 13. i 14. plaća - dodatni bonus na razini cijele tvrtke ovisno o ukupnom godišnjem poslovnom rezultatu - moguće rad na pola radnog vremena ili na puno radno vrijeme
http://www.medexpert.hrZelinska 2, 10000 ZagrebMedExpert d.o.o. je inovativna, profesionalna i iskusna tvrtka koja se bavi prodajom i servisom medicinske opreme. Ekskluzivni smo zastupnici u RH brandova Mindray (www.mindray.com), Zonare, Skyla i drugih proizvođača. Pouzdan smo partner brojnim bolnicama, domovima zdravlja, poliklinikama i liječničkim ordinacijama u njihovom radu. Briga za klijenta naše je stalno zanimanje, a trenutno bismo željeli proširiti naš tim od 10 djelatnika.Ponosno se možemo pohvaliti da imamo dugogodišnje djelatnike što govori da su atmosfera i uvjeti rada u tvrtki na visokoj razini.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen06. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Marketing, PR i mediji iznosi 1248.11 EUR
Saznaj plaću za željenu poziciju prema svojim kvalifikacijama!Usporedi plaću